e-mail: recepcja@orvit.pl / tel: 723186490

Warto wiedzieć

Czy muszę zabrać starą dokumentację medyczną?

Zawsze zabierz całą swoją dokumentację medyczną, najważniejsze będą wyniki badań w tym również płyty CD/klisze z RTG i MR (sam opis nie wystarczy). Nic nie szkodzi, że możesz uważać je za nieaktualne- porównanie z aktualnymi pozwoli ocenić dynamikę zmian w twoim organizmie!

Dlaczego muszę podać podstawowe dane?

W trakcie procesu rejestracji zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych teleadresowych, nr pesel (niezbędny do wystawiania recept) oraz nr telefonu. Jeżeli chcesz uzyskać druk ZLA (zaświadczenie o niezdolności do pracy) musisz podać NIP swojego pracodawcy.

W jakich godzinach czynne są telefony Orvit Clinic?

Można do nas dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00

Zadzwoń lub skorzystaj z internetowego formularza kontaktowego !

Czy po zajęciach mogę wziąć prysznic?

Oczywiście. Zarówno szatnia damska jak i męska jest wyposażona w natryski. Pamiętaj o swoich kosmetykach, ręczniku i klapkach pod prysznic.

Jak mam się ubrać do Orvit Clinic?

Wszystko zależy od tego jaki jest cel Twojej wizyty.

Rekreacja i rehabilitacja wymaga swobodnego, oddychającego ubioru sportowego. Wszystkie pomieszczenia Orvit Clinic są klimatyzowane, ale warto zabrać ze sobą bluzę. Przychodząc na ćwiczenia koniecznie zabierz obuwie sportowe do przebrania!

Konsultacja ortopedyczna lub neurochirurgiczna może wymagać odsłonięcia całej kończyny (często również zdrowej - dla porównania) lub tułowia - ubierz się tak, by nie być skrępowanym.

Czy mogę płacić kartą?

W Orvit Clinic akceptujemy płatności gotówką oraz kartą płatniczą (visa/mastercard). Płatność za zabiegi operacyjne może być również realizowana przelewem.

Gdzie odbywają się operacje?

 

Wszystkie zabiegi operacyjne odbywają się na nowoczesnym bloku operacyjnym Szpitala Cito Care. Szpital jest zlokalizowany w Budynku C Lecznic Citomed, w bezpośrednim sąsiedztwie Orvit Clinic. Wszystkie sale chorych na Oddziale Szpitalnym są dwuosobowe, komfortowo wyposażone, wszystkie posiadają łazienki z wygodną kabiną natryskową. Inwestycję oddano do użytku w sierpniu 2016 roku. Dwie bliźniacze ssale operacyjne są wyposażone w najnowszą technologię, m.in. klimatyzację z nawiewem laminarnym, intwgrację przesyłu strumieni wideo, system wymiennych blatów operacyjnych i wiele innych. Chcesz poznać szczegóły - zapytaj personel! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!