Jak do nas dotrzeć?
Orvit Clinic mieści się w kompleksie Lecznic Citomed przy ul. Curie-Skłodowskiej 73 w Toruniu. Wjazd na parking od ul. Równinnej. Wewnątrz Lecznic należy kierować się do budynku D, 2 piętro, nad Rezonansem Magnetycznym i Pracownią Medycyny Nuklearnej.

UWAGA: Jeżeli chcesz skorzystać z nawigacji GPS aby do nas dotrzeć, koniecznie wpisz Toruń, ul. Równinna (skrzyżowanie z Skłodowskiej-Curie). Pod adresem Skłodowskiej-Curie 73 mieści się wiele firm, nawigacja może Cię wprowadzić w błąd jeśli wprowadzisz ten adres. Wynika to z sąsiędztwa dużego zakładu pracy, który niegdyś zajmował samodzielnie duży pas wzdłuż ulicy.

Wyświetl mapę

Jeśli poruszasz się samochodem:

Z autostrady A1 zjeżdżamy na węźle Lubicz kierując się na Toruń. Na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją skręcamy w prawo w ulicę Olimpijską. Po przecięciu torów tramwajowych i minięciu sygnalizacji świetlenej przed Urzędem Marszałkowskim,na dużym skrzyżowaniu z sygnalizacją, skręcamy w prawo w ulicę Równinną i po 50 m w prawo na parking przed Lecznicami Citomed.

Z centrum najdogodniejszy dojazd – kierujemy się ulicą Skłodowskiej-Curie, na skrzyżowaniu z sygnalizacją, po minięciu serwisu Reanult po lewej,  skręcamy w lewo w ulicę Równinną i po 50 m w prawo na parking Lecznic Citomed.

Od ulicy Polnej- na końcu Polnej skręcamy w prawo w ulicę Równinną, po przejeździe kolejowym i przejechaniu 150 m skręcamy w lewo na parking Lecznic Citomed.

Jeżeli chcesz dojechać komunikacją miejską:

Wybierz tramwaj linii nr 2. Po dotarciu na ul. Skłodowskiej-Curie należy wysiąść na skrzyżowaniu z ul. Równinną. Pomarańczowy Kompleks Lecznic Citomed znajduje się wzdłuż ul. Równinnej. Wewnątrz Lecznic należy kierować się do budynku D, 2 piętro, nad Rezonansem Magnetycznym i Pracownią Medycyny Nuklearnej. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z windy.

W razie problemów z dotarciem do nas, chętnie pomożemy - zadzwoń !