Seniorzy w Orvit Clinic

W Orvit Clinic doskonale rozumiemy potrzeby seniorów. Posiadamy doświadczenie w opiece nad nimi. Potrafimy nie tylko leczyć najczęstsze dolegliwości ze strony układu kostno-stawowego ale również  doradzić w kwestiach związanych za dostosowaniem mieszkania, organizacją czasu wolnego czy też rekreacji odpowiedniej dla osób w tej grupie wiekowej.

Nasz zespół wie, że każda aktywność w tym wieku sprzyja poprawie zdrowia. Dlatego zamiast zakazywać ulubionego hobby postaramy się tak je zmodyfikować, aby sprawiało przyjemność, aktywizowało a jednocześnie nie robiło krzywdy.

Wiemy, że osoby w wieku podeszłym mogą mieć dysfunkcję wzroku, słuchu czy równowagi. Jeśli trzeba pomożemy wejść do windy, usiąść na krześle. Możemy zorganizować transport na wózku z podjazdu przy parkingu i z powrotem - wystarczy zgłosić taką potrzebę telefonicznie przed wizytą.

Jeżeli jesteś opiekunem seniora chętnie spotkamy się z Tobą w trakcie wizyty. Jeśli problem jest szczególny, zachęcamy do kontaktu mailowego z naszą recepcją - postaramy się pomóc. Często spotykamy się z prośbami o wizyty domowe u osób w wieku podeszłym. Zwykle staramy się przekonać do wizyt w Orvit Clinic. Dlaczego? Na miejscu mamy dostępną pełną diagnostykę. U osób w tej grupie wiekowej złamania mogą przebiegać bez wyraźnego urazu. Można je przeoczyć w trakcie wizyty domowej, gdy możemy się posługiwać jedynie testami manualnymi.