Konsultacje ortopedyczne

Nowoczesna ortopedia to bardzo szeroka dziedzina wiedzy. Obejmuje zarówno wady wrodzone narządu ruchu u dzieci (ortopedia dziecięca), schorzenia przeciążeniowe i zwyrodnieniowe (ortopedia dorosłych) jak i leczenie urazów (traumatologia).

W Orvit Clinic znajdziesz lekarzy specjalizujących się w konkretnych działach ortopedii - poznaj zespół naszych ortopedów lub wybierz obszar kompetencji!

Nie zatrudniamy omnibusów, którzy leczą wszystkie schorzenia ortopedyczne.Zatrudniamy doświadczonych lekarzy. Wszyscy oni, mimo czasem niezbyt długiego stażu zawodowego, dysponują dużym doświadczeniem w zakresie kompetencji, które im przydzieliliśmy. Wykonują unikatowe operacje, wprowadzają najnowsze metody sprawdzone na świecie.

Zawsze w trakcie konsultacji dostepny jest aparat USG. Nasi ortopedzi biegle posługują się tą techniką. Jeżeli to konieczne, wykonają ultrasonografię. Może tez być konieczne podanie leku pod kontrolą USG.

W trakcie wizyty zostanie podjęta decyzja co do dalszego postepowania. Naczelną zasadą w Orvit Clinic jest dobry kontakt lekarza i pacjenta. Wizyta zakończy się dopiero wówczas gdy wszystkie pytania chorego uzyskają satysfakcjonującą odpowiedź.